ДИВОКРАЙ, ЩО ЗВЕТЬСЯ УКРАЇНА

У сучасних умовах розвитку нашої держави вкрай важливим є усвідомлення дорослими потреби в інтеграції дітей у сучасне суспільство, засвоєнні ними системи загальнолюдських цінностей, побудови ціннісного ставлення до світу, до себе та інших, формуванні повноцінної, національно-свідомої особистості – майбутнього громадянина України.

Саме тому у групі №1 «Здоров’ячки» працює гурток «Дивокрай, що зветься Україна» завданнями якого є знайомити дітей з минулим та сьогоденням; викликати інтерес до національної культури, прищепити дітям любов та повагу до українських державних і народних символів, оберегів, звичаїв, традицій; ознайомити дітей з багатствами культурно-господарської спадщини українського народу, з народними традиціями; прищепити дітям любов до рідного краю, до Батьківщини; розширювати уявлення про народні промисли (народна іграшка); виховувати почуття гордості за свій народ, повагу до національної культури.

Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–

оці степи, це небо, ці ліси,

усе так гарно, чисто, незрадливо,

усе як є – дорога, явори,

усе моє, все зветься – Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

що хоч спинись і з Богом говори.

Ліна Костенко