Психологічна підтримка

Світ кожної дитини є неповторним і особливим, і ми, дорослі, докладаємо всіх зусил2ь, аби вони мали щасливе життя. Ми вчимося розв'язувати питання, пов’язані з фізичним здоров’ям: відрізняємо симптоми, моніторимо зміни, звертаємося по рекомендовану допомогу. Але чи готові ми, коли постають проблеми психічного здоров’я? Говорити про важливість психічного здоров’я вкрай необхідно: так само як ми дбаємо про наш фізичний стан, розвиваємо наш тілесний імунітет, нам важливо турбуватися і про психічне здоров’я, аби навчитись долати труднощі психологічного характеру, покращувати психологічний добробут наших рідних, а, особливо – дітей.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ ЩОДО ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ