Літо на порозі

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників закладу дошкільної освіти літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови, щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, щоб вони зміцніли, засмагли, відпочили, а ще - дізналися багато нового.

Літо - найкращий час для оздоровлення та зміцнення здоров'я дитини. Перебування дітей на свіжому повітрі, веселі ігри, спортивні та музичні розваги, та гартувальні процедури - все це сприяє оздоровленню малят та створює веселий настрій в дитячому садочку щодня.

Тому діяльність ЗДО у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно – мовленнєвої, художньої, предметно – практичної тощо.

ЗАВДАННЯ НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД:

• Створення оптимальних умов для зміцнення здоров’я вихованців, збереження їх життя в умовах воєнного стану в Україні та подальшого формування життєвої компетентності шляхом упровадження сучасних здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних освітніх технологій.
  • Охоплення системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітамінні чаї, овочеві салати).
  • Активізація взаємодії педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах закладу дошкільної освіти та родини влітку.
  • Розвиток пізнавальних здібностей дошкільнят засобами ознайомлення дітей з природою влітку, використання епізодичних та довготривалих літніх спостережень, дослідницько-пошукової роботи з дошкільниками, художньої літератури.літо

БАЖАЄМО ВСІМ ГАРНОГО ЛІТА ТА ПРИЄМНИХ ВРАЖЕНЬ ВІД ВІДПОЧИНКУ!